Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
03-09-2017 22:05 Shko tek postimi i fundit
26 140
Vetėm barcaleta
nga Elian70
11-01-2018 15:06 Shko tek postimi i fundit
96 1,811

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2)
Regina
18-10-2017 20:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
36 4,928
 
BLEDI_SH
14-01-2018 18:43
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 19,421
 
Beu_Shpata
14-01-2018 14:47
nga Anita Shko tek postimi i fundit
17 334
 
Fshatari
29-12-2017 23:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
38 513
 
CR7
29-12-2017 15:30
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
54 1,857
 
Esther
29-12-2017 15:29
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
594 18,393
 
Besoja
26-12-2017 12:59
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
135 17,281
 
Fshatari
07-12-2017 23:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 308
 
Fshatari
26-10-2017 20:21
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
1 137
 
Fshatari
16-10-2017 18:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
20 455
 
Elian70
06-09-2017 19:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 714
 
Elian70
01-09-2017 12:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 819
 
Elian70
07-08-2017 19:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 412
 
Tema ėshtė lėvizur: Foto humoristike
Akrepi
- - -
 
drague
06-08-2017 18:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 121
 
Xhina
19-07-2017 20:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 435
 
Fshatari
27-06-2017 08:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 169
 
Fshatari
22-06-2017 18:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 320
 
Fshatari
15-06-2017 16:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 181
 
Mano
07-06-2017 22:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
219 4,471
Talking
Jeta
07-06-2017 01:27
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
37 5,239
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 199 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur