Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
SystemA
19-11-2017 16:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
210 8,842
Rex
18-11-2017 23:15
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
930 33,854
Hawk
16-11-2017 23:18
nga Darkblonde Shko tek postimi i fundit
365 13,619
busavata
02-11-2017 12:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 76
73ka
01-11-2017 02:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 77
Mandi
01-11-2017 00:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 350
YOKO
07-10-2017 17:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
114 3,330
Ajnej
13-09-2017 03:49
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
277 10,068
Mandi
10-09-2017 01:53
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
690 20,023
YOKO
28-08-2017 02:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
5 169
YOKO
24-08-2017 20:06
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
59 2,866
YOKO
15-08-2017 14:29
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
28 4,459
Gi de Masha
02-08-2017 22:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 269
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
20-07-2017 03:53
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
887 35,710
Mandi
07-07-2017 17:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
112 8,372
Mandi
25-06-2017 17:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
8 881
{A_N_G_E_L_69}
10-06-2017 21:36
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 592
Xhuljan
05-06-2017 16:19
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
67 3,895
Mandi
24-05-2017 00:29
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
8 479
Nova_Design
07-05-2017 01:03
nga busavata Shko tek postimi i fundit
28 824
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 138 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur