Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Trojet shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Hope
13-11-2017 20:56
nga Hope Shko tek postimi i fundit
276 15,311
Saura
08-11-2017 14:07
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
57 9,455
dralos
31-10-2017 01:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
42 5,074
CERMENIKASI
08-10-2017 20:26
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
24 412
Leaf
08-10-2017 18:35
nga .x. Shko tek postimi i fundit
13 1,496
Gi de Masha
05-10-2017 22:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
23 495
Gi de Masha
04-10-2017 09:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
27 3,448
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
01-10-2017 13:13
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
67 2,339
Gi de Masha
22-09-2017 22:00
nga drague Shko tek postimi i fundit
12 403
Pjer Thomas
10-09-2017 12:56
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
0 159
PuffetiNa
06-09-2017 13:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
357 14,913
Kastrioti1443
20-08-2017 23:50
nga COB Shko tek postimi i fundit
25 3,789
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. drague
26-07-2017 18:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
128 2,251
Onyx
22-07-2017 07:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 207
cool_shqype
12-06-2017 15:41
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
1 170
cool_shqype
08-06-2017 17:53
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 144
cool_shqype
06-06-2017 21:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 143
Regina
27-05-2017 03:26
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 1,541
Edvin83
24-05-2017 00:07
nga juke Shko tek postimi i fundit
215 22,072
busavata
18-04-2017 16:45
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
9 2,948
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 110 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur