Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
16-01-2018 08:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
333 28,531
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 50,997
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 13,442
 
Mandi
16-01-2018 23:08
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
3 32
 
cool_shqype
16-01-2018 20:54
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
84 974
 
bulkthi
16-01-2018 02:16
nga bulkthi Shko tek postimi i fundit
0 22
 
Mandi
14-01-2018 19:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
13 180
Exclamation
SystemA
14-01-2018 08:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 73
 
drague
12-01-2018 21:07
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
13 164
 
cool_shqype
11-01-2018 00:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 60
 
Gi de Masha
09-01-2018 09:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 50
 
cool_shqype
09-01-2018 01:34
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
112 1,543
 
Mandi
08-01-2018 21:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 37
 
cool_shqype
08-01-2018 19:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 84
 
kreksi
04-01-2018 16:52
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
1 74
 
CERMENIKASI
03-01-2018 15:18
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
0 37
 
cool_shqype
02-01-2018 15:09
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 44
 
Akrepi
27-12-2017 08:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 607
 
legjenda
25-12-2017 15:43
nga kanina Shko tek postimi i fundit
1 45
 
Gi de Masha
24-12-2017 15:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 104
 
cool_shqype
20-12-2017 18:42
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
27 525
 
ODEON
14-12-2017 22:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
797 10,816
 
Gi de Masha
14-12-2017 22:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
44 589
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1704 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur