Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 30,217
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 9,780
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 26,777
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 8,489
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 3,918
 
Vlerėsimi  i temave: 10 vota, 3.80 mesatarja. Llapi
23-10-2018 21:26
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
535 26,133
 
Llapi
23-10-2018 16:29
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
41 1,666
 
Llokumi
23-10-2018 09:29
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
12 211
 
Rrjeti
23-10-2018 08:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 1,032
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
21-10-2018 20:27
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
47 780
 
Llapi
19-10-2018 22:49
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
297 17,495
 
Llokumi
19-10-2018 18:05
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 29
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-10-2018 19:26
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
99 10,955
 
pirro
18-10-2018 07:50
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 63
 
Llokumi
12-10-2018 16:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 103
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
12-10-2018 09:07
nga Rex Shko tek postimi i fundit
74 7,488
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
10-10-2018 12:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
13 721
 
Llokumi
07-10-2018 16:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 250
 
Llokumi
07-10-2018 10:14
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 91
 
Vlerėsimi  i temave: 11 vota, 4.64 mesatarja. Llapi
03-10-2018 08:57
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
222 29,602
 
Biohazard
02-10-2018 22:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 433
 
Piktori
27-09-2018 13:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
103 2,782
 
Llokumi
19-09-2018 20:28
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 99
 
Llokumi
17-09-2018 21:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 245
 
pirro
12-09-2018 21:12
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
15 632
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1094 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur