Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,639
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 7,866
 
kanina
06-07-2017 02:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 14,976
 
Onyx
16-06-2018 22:45
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 39
 
Onyx
14-06-2018 08:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Fshatari
13-06-2018 20:33
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
27 518
 
Fshatari
12-06-2018 12:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
8 106
 
Onyx
11-06-2018 09:29
nga Performer Shko tek postimi i fundit
143 1,983
 
Gi de Masha
11-06-2018 01:34
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
7 244
 
Onyx
08-06-2018 12:01
nga par Shko tek postimi i fundit
5 131
 
Onyx
07-06-2018 17:17
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
4 60
 
Fshatari
06-06-2018 18:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 64
 
CR7
02-06-2018 21:56
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
7 162
 
Mandi
31-05-2018 14:16
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
368 7,105
 
Onyx
31-05-2018 11:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 85
 
Onyx
29-05-2018 22:55
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 93
 
Mandi
29-05-2018 21:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
111 1,653
 
Gi de Masha
28-05-2018 15:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 592
 
Onyx
23-05-2018 02:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 183
 
Onyx
22-05-2018 21:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 66
 
Mandi
20-05-2018 20:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 68
 
Beu_Shpata
19-05-2018 13:11
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 106
 
Noe
17-05-2018 18:53
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
3 98
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 791 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur