Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Ēaushi
13-06-2018 22:19 Shko tek postimi i fundit
125 977
31 1,321

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-05-2018 17:20
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
358 39,676
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 08:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 40,355
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 07:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 61,752
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 7,400
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 07:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 61,603
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
17-06-2018 16:09
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
764 33,956
 
Njazi
17-06-2018 12:37
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
55 1,474
 
Lea
16-06-2018 10:44
nga Lea Shko tek postimi i fundit
21 638
 
Agim Metbala
15-06-2018 18:26
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
866 41,529
 
Eden
13-06-2018 10:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
174 6,771
 
Gi de Masha
10-06-2018 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 52
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
09-06-2018 10:30
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
113 11,104
 
the admiral
22-05-2018 15:20
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
948 64,127
 
Onyx
20-05-2018 19:25
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
13 266
 
Kallmeti
17-05-2018 03:43
nga Kallmeti Shko tek postimi i fundit
1 76
 
Kallmeti
17-05-2018 03:36
nga Kallmeti Shko tek postimi i fundit
0 91
 
endrraime
13-05-2018 23:11
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
21 1,168
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
12-05-2018 22:34
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
110 6,485
 
Gi de Masha
08-05-2018 21:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 56
 
Beu_Shpata
04-05-2018 18:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 155
 
ChocolatE_DiamonD
04-05-2018 06:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
448 46,037
 
Puhiza
06-04-2018 02:18
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
56 6,445
 
Sopoti
02-04-2018 11:02
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
14 413
 
Gi de Masha
09-03-2018 10:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 636
 
Fshatari
24-02-2018 16:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 117
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 236 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur