Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
22-06-2018 17:50
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
754 37,455
 
zirconium
23-06-2018 04:13
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
822 12,180
 
Lea
23-06-2018 03:09
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
424 3,548
 
YOKO
23-06-2018 03:03
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
222 4,094
 
Beaute
23-06-2018 02:59
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
504 5,477
 
Beaute
23-06-2018 01:16
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
200 3,216
 
Akrepi
23-06-2018 00:09
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
705 10,331
 
Onyx
22-06-2018 22:02
nga Frank Shko tek postimi i fundit
628 8,242
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
22-06-2018 20:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
595 12,546
 
Rexhina
22-06-2018 13:48
nga Lea Shko tek postimi i fundit
199 3,182
 
Gi de Masha
21-06-2018 23:03
nga Eden Shko tek postimi i fundit
843 4,540
 
Onyx
21-06-2018 15:39
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
4 59
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Onyx
21-06-2018 13:45
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
908 18,731
 
Akrepi
20-06-2018 18:59
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
849 15,487
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
20-06-2018 18:52
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
345 5,719
 
clizia
19-06-2018 20:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
228 16,188
 
Gi de Masha
18-06-2018 23:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
531 19,216
 
Gi de Masha
18-06-2018 16:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 67
 
francovice
18-06-2018 09:31
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 1,189
 
Mikela
18-06-2018 00:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 2,390
Smile
sweet
17-06-2018 21:25
nga Eden Shko tek postimi i fundit
303 17,170
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 602 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur