Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga fritz-
06-10-2018 05:11 Shko tek postimi i fundit
236 4,110
06-10-2018 13:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
38 1,061
5 960

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
18-10-2018 19:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
616 84,620
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
18-10-2018 15:27
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
42 21,885
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
09-10-2018 20:45
nga busavata Shko tek postimi i fundit
306 53,209
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
30-09-2018 15:21
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
182 43,000
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 18:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 88,043
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 7,330
 
ZET
06-09-2018 00:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
154 40,606
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
05-09-2018 22:58
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
453 84,970
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 15,355
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 108,269
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 32,940
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 6,758
 
Rrjeti
21-10-2018 22:21
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
249 11,705
 
Duaje Siveten
21-10-2018 02:35
nga Adea Shko tek postimi i fundit
13 314
 
Duaje Siveten
20-10-2018 17:56
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 87
 
Llokumi
18-10-2018 21:35
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 107
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 20:01
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
34 1,022
 
Fshatari
17-10-2018 16:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 71
 
Rrjeti
11-10-2018 15:37
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 131
 
Mandi
09-10-2018 20:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Qafir Arnaut
09-10-2018 20:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 17,378
 
Mano
09-10-2018 10:19
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
210 16,714
 
Beu_Shpata
08-10-2018 17:46
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
200 5,814
 
Gi de Masha
08-10-2018 10:38
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
4 290
 
Mandi
30-09-2018 23:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 53
 
juke
27-09-2018 09:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
370 26,900
 
Mandi
22-09-2018 18:54
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
16 359
 
Rrjeti
18-09-2018 19:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
21 340
 
BARAT
05-09-2018 18:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
34 6,586
 
Akrepi
02-09-2018 19:14
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
0 160
 
Gi de Masha
28-08-2018 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
9 1,255
 
Fshatari
21-08-2018 02:31
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 202
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 928 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur