Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 17,754
 
cool_shqype
25-06-2018 10:42
nga par Shko tek postimi i fundit
6 275
 
Kastrioti1443
24-06-2018 23:01
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
1 84
 
Rrjeti
24-06-2018 18:11
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
1 78
 
Kastrioti1443
24-06-2018 17:34
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
447 7,911
 
Kastrioti1443
24-06-2018 17:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 55
 
Rrjeti
24-06-2018 16:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
32 840
 
Kastrioti1443
24-06-2018 15:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 242
 
Rrjeti
23-06-2018 19:33
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 55
 
Mandi
22-06-2018 13:44
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
18 233
 
par
22-06-2018 11:07
nga par Shko tek postimi i fundit
0 34
 
cool_shqype
20-06-2018 16:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 568
 
The.Mask
19-06-2018 23:06
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
56 1,534
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
19-06-2018 22:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
116 15,436
 
Kastrioti1443
19-06-2018 21:13
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 57
 
par
16-06-2018 19:02
nga par Shko tek postimi i fundit
9 299
 
par
15-06-2018 14:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
121 1,980
 
cool_shqype
11-06-2018 14:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Onyx
09-06-2018 21:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 138
 
Onyx
09-06-2018 19:56
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 56
 
CR7
09-06-2018 19:46
nga AAO Shko tek postimi i fundit
35 497
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 980 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur