Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 14:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Ndihme
Hello Kitty
18-02-2017 12:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
349 11,672
Mano
11-02-2017 21:22
nga xhori Shko tek postimi i fundit
10 243
Ndihme
mia@
10-02-2017 21:31
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
36 533
Ndihme
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. elton
09-02-2017 08:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
140 10,959
Smile
Deni1
30-01-2017 21:24
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
22 511
Linda
21-01-2017 21:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
92 2,835
Marya
15-01-2017 19:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 890
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ganimet
07-01-2017 08:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 167
Arrow
Robbery
14-12-2016 13:30
nga Ajell Shko tek postimi i fundit
61 1,042
thirsty
13-12-2016 00:28
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
15 248
mia@
12-12-2016 10:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 2,232
Xhuljan
09-12-2016 15:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
15 648
thirsty
30-11-2016 15:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
64 1,381
Arrow
Robbery
30-11-2016 00:04
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
25 1,069
Robbery
29-11-2016 21:36
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
5 214
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Samiu
23-11-2016 08:10
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
315 13,514
Puhiza
17-11-2016 17:13
nga Aimilius Shko tek postimi i fundit
23 1,493
ZET
19-10-2016 23:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
14 535
samsoni
18-10-2016 22:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 945
3d1
13-10-2016 16:33
nga Kate Shko tek postimi i fundit
56 2,097
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 247 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur