Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
7 122

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
BATO
17-11-2016 20:58
nga Aimilius Shko tek postimi i fundit
5 14,608
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 6,152
BATO
09-07-2016 14:07
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
40 15,640
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2014 13:23
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
7 3,829
COB
26-02-2017 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 138
Fshatari
22-02-2017 06:43
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 1,038
Albpelasgian
29-01-2017 23:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 2,630
Gi de Masha
29-01-2017 17:55
nga drague Shko tek postimi i fundit
126 4,353
ajzberg
25-12-2016 11:34
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 275
Fshatari
15-12-2016 00:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 568
Fshatari
19-11-2016 08:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 533
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
18-11-2016 13:01
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
144 11,632
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
17-11-2016 21:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
239 18,340
ZET
16-11-2016 19:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
94 8,168
Askushi
01-11-2016 18:18
nga Kate Shko tek postimi i fundit
12 23,154
Fshatari
17-10-2016 08:29
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 506
Fshatari
10-10-2016 17:33
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 487
ajzberg
06-09-2016 13:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 1,190
Fshatari
03-09-2016 17:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 522
baaroar
22-08-2016 23:12
nga BATO Shko tek postimi i fundit
60 13,730
thirsty
30-07-2016 14:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
137 5,532
ZET
17-07-2016 13:03
nga IKHTHUS Shko tek postimi i fundit
63 13,505
New
kreksi
11-07-2016 08:07
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
22 1,687
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Kallmeti
09-07-2016 14:33
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
14 5,281
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 173 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur