Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 365

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 24,781
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 18,972
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 6,056
 
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 9,615
 
ajzberg
18-12-2017 15:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
52 4,737
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
06-12-2017 20:00
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
409 34,428
 
BARAT
02-11-2017 19:11
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
18 1,262
 
Albpelasgian
12-10-2017 19:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 4,051
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
04-10-2017 17:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
710 74,674
 
Alkoma
14-09-2017 09:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 491
 
Alkoma
08-09-2017 08:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 570
 
Velthinal
02-09-2017 00:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
34 8,617
 
ZET
31-08-2017 16:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 30,841
 
Fshatari
26-08-2017 09:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 252
 
Fshatari
23-08-2017 14:00
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
69 7,492
 
Gi de Masha
16-08-2017 23:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
247 16,557
 
Fshatari
04-07-2017 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 356
 
Gi de Masha
18-06-2017 12:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 4,288
 
iDeA
04-05-2017 14:56
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 198
 
Albpelasgian
04-05-2017 09:17
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
17 5,190
 
drague
30-04-2017 09:15
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
11 2,827
 
Fshatari
14-04-2017 12:54
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
2 1,219
 
Fshatari
11-04-2017 08:02
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
3 519
 
Fshatari
25-03-2017 17:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 434
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 195 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur