Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 365

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 22,897
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 18,204
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 5,609
 
Heily
04-09-2016 14:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 8,860
 
ZET
16-11-2016 19:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
94 15,879
 
Askushi
01-11-2016 18:18
nga Kate Shko tek postimi i fundit
12 37,997
 
Fshatari
17-10-2016 09:29
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 1,248
 
Fshatari
03-09-2016 18:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 1,545
 
baaroar
23-08-2016 00:12
nga BATO Shko tek postimi i fundit
60 17,462
 
thirsty
30-07-2016 15:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
137 9,491
 
ZET
17-07-2016 14:03
nga IKHTHUS Shko tek postimi i fundit
63 18,176
 
kreksi
11-07-2016 09:07
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
22 2,936
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Kallmeti
09-07-2016 15:33
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
14 9,143
 
Fshatari
30-06-2016 04:21
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
14 1,978
 
Bad_Teacher
11-05-2016 19:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 6,455
 
Kontinenti
16-04-2016 16:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
135 21,432
 
Albpelasgian
13-04-2016 20:42
nga Albpelasgian Shko tek postimi i fundit
5 1,171
 
Fshatari
01-04-2016 23:05
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 663
 
Mandi
15-02-2016 03:28
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
5 2,428
 
kreksi
20-12-2015 00:34
nga Zėu_s Shko tek postimi i fundit
89 8,965
 
Kryeplaku
18-12-2015 17:04
nga Zėu_s Shko tek postimi i fundit
474 73,644
 
Mandi
21-11-2015 16:41
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 671
 
Albpelasgian
11-11-2015 18:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
34 5,059
 
Gi de Masha
15-10-2015 16:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
301 11,338
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 191 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur