Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 365

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 24,582
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 18,892
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 6,005
 
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 9,529
 
Mandi
21-11-2015 15:41
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 694
 
Albpelasgian
11-11-2015 17:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
34 5,192
 
Gi de Masha
15-10-2015 15:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
301 11,781
 
Mandi
05-10-2015 23:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 363
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
04-10-2015 00:35
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
35 2,146
 
rrėqebull
09-09-2015 19:19
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
16 1,786
 
BATO
02-09-2015 08:33
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
68 7,507
 
Tori
01-09-2015 18:40
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 1,946
 
Mano
24-08-2015 11:31
nga ZET Shko tek postimi i fundit
5 901
 
ZET
17-07-2015 18:40
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
19 1,924
 
illyrianboyful
04-07-2015 21:49
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
40 3,834
Thumbs up
CR7
04-07-2015 04:25
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
0 516
 
kreksi
14-06-2015 09:28
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
14 1,639
 
Mano
25-05-2015 17:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
28 22,097
 
Altin Kocaqi
29-04-2015 12:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
14 3,921
 
ZET
28-04-2015 22:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 2,160
 
Mandi
28-04-2015 22:03
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
7 1,688
 
Altin Kocaqi
09-04-2015 17:46
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
88 21,980
 
ZET
08-04-2015 19:52
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
34 9,131
 
land
08-04-2015 18:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
171 30,197
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 194 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur