Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 366

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 26,885
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 19,761
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 6,533
 
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 10,374
 
SERAFIM DILO
12-04-2013 18:08
nga Mano Shko tek postimi i fundit
8 1,732
 
SERAFIM DILO
09-04-2013 16:42
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
3 878
 
SERAFIM DILO
09-04-2013 16:29
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 734
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
04-04-2013 15:14
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
40 8,742
 
SERAFIM DILO
03-04-2013 18:17
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 1,379
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Mano
20-03-2013 12:40
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
914 127,780
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
14-03-2013 14:31
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
5 2,048
 
Ganimet
21-11-2012 18:15
nga flora57 Shko tek postimi i fundit
20 6,667
 
BARAT
17-11-2012 01:36
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 948
 
iDeA
09-11-2012 23:24
nga Socio Shko tek postimi i fundit
78 25,769
 
Skydive
27-10-2012 19:24
nga Socio Shko tek postimi i fundit
43 7,556
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-10-2012 01:53
nga land Shko tek postimi i fundit
20 3,908
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
25-09-2012 07:38
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
64 4,206
 
Esther
14-09-2012 09:34
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
35 5,914
 
fegi
13-09-2012 09:20
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
23 8,815
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
12-09-2012 23:56
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
3 1,216
 
Arijana
12-09-2012 13:02
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
9 14,918
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-09-2012 20:54
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 961
 
Ajnej
09-09-2012 12:18
nga DY-AL Shko tek postimi i fundit
54 8,357
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. land
01-09-2012 16:26
nga land Shko tek postimi i fundit
0 1,150
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 161 to 180 of 197 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur