Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 13:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 49,659
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 09:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 14,559
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 37,323
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
22-01-2017 18:51
nga BATO Shko tek postimi i fundit
57 24,892
 
Kryeplaku
29-07-2016 19:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 10,051
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 24,946
 
DeuS
05-03-2016 08:45
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
36 13,598
Thumbs up
PuffetiNa
25-07-2015 01:43
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
3 4,129
 
rrėqebull
23-07-2015 21:39
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
1 1,143
 
Gi de Masha
12-05-2015 00:46
nga Brari Shko tek postimi i fundit
3 1,667
 
rrėqebull
06-05-2015 17:27
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 1,143
 
Edvin83
03-05-2015 14:52
nga agimdedej Shko tek postimi i fundit
46 8,408
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
26-04-2015 13:49
nga BATO Shko tek postimi i fundit
22 11,894
 
rrėqebull
25-04-2015 22:04
nga Eagleone Shko tek postimi i fundit
1 1,396
 
iDeA
24-02-2015 23:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 2,310
 
Mandi
09-02-2015 13:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 729
 
Paion
31-01-2015 15:53
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 625
 
Paion
31-01-2015 15:39
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 589
 
Paion
31-01-2015 15:35
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 532
 
CR7
31-01-2015 07:27
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
4 890
 
rrėqebull
28-01-2015 17:39
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
21 4,841
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
25-01-2015 13:08
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
28 19,999
 
rrėqebull
25-12-2014 21:50
nga Zana Shko tek postimi i fundit
10 2,210
 
rrėqebull
23-12-2014 23:05
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
6 2,009
 
tenderandkind
09-11-2014 19:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
16 10,463
 
Kryeplaku
06-09-2014 02:30
nga Mano Shko tek postimi i fundit
17 10,041
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet
Showing threads 21 to 40 of 74
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur