Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 26,324
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 12:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 50,845
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 15,181
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 39,533
 
Kryeplaku
29-07-2016 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 10,533
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
12-03-2015 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 25,849
 
Kryeplaku
06-09-2014 01:30
nga Mano Shko tek postimi i fundit
17 10,236
 
Alkoma
11-05-2014 02:34
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
36 6,844
 
Mano
11-04-2014 16:31
nga ZET Shko tek postimi i fundit
36 6,275
 
Mandi
14-03-2014 01:18
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 1,317
 
Miti
22-01-2014 19:04
nga Miti Shko tek postimi i fundit
76 6,859
 
Kryeplaku
21-12-2013 18:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
33 13,978
 
Askushi
29-09-2013 13:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
23 23,477
 
iDeA
03-08-2013 08:06
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
5 2,191
 
Askushi
11-07-2013 13:42
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
1 9,152
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. kreksi
10-07-2013 16:38
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
6 3,889
 
Gon!
04-07-2013 15:25
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
29 3,567
 
Askushi
02-04-2013 16:33
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
6 6,680
 
Skydive
23-03-2013 18:39
nga Brari Shko tek postimi i fundit
3 3,313
 
fegi
19-02-2013 19:43
nga goca tiranse Shko tek postimi i fundit
16 4,051
Thumbs up
Skydive
20-01-2013 10:09
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
2 1,109
 
Askushi
24-10-2012 20:02
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
37 8,208
 
Askushi
26-09-2012 17:06
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
51 30,229
 
Askushi
26-09-2012 09:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,618
 
Askushi
26-09-2012 09:13
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 2,639
 
Askushi
26-09-2012 09:02
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 5,109
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur