Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 26,340
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 12:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 50,847
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 15,188
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 39,546
 
Kryeplaku
29-07-2016 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 10,536
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
12-03-2015 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 25,853
 
Askushi
26-09-2012 08:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,390
 
Askushi
26-09-2012 08:30
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 3,204
 
Askushi
26-09-2012 06:56
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,169
 
Askushi
26-09-2012 06:48
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,741
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
26-09-2012 06:40
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
15 21,558
 
Askushi
26-09-2012 06:13
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
14 6,950
 
Askushi
25-09-2012 08:37
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
7 2,532
 
Askushi
23-09-2012 07:31
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 4,372
 
trestenik
17-09-2012 11:46
nga trestenik Shko tek postimi i fundit
39 24,796
 
kreksi
06-09-2012 01:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
0 1,266
 
BATO
15-04-2012 22:58
nga BATO Shko tek postimi i fundit
0 1,461
 
fegi
08-09-2011 12:31
nga labivranishtit Shko tek postimi i fundit
2 1,159
 
baaroar
19-03-2011 21:27
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
3 4,228
Lightbulb
Alb_LoVeR
30-01-2011 12:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 3,572
Post
Alb_LoVeR
11-11-2009 10:48
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
1 1,550
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 75 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur