Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
isko
21-03-2017 22:40
nga invictus Shko tek postimi i fundit
8 848
Mandi
13-03-2017 00:24
nga led Shko tek postimi i fundit
1 211
New
iDeA
13-03-2017 00:19
nga led Shko tek postimi i fundit
87 8,596
New
fegi
12-03-2017 23:50
nga led Shko tek postimi i fundit
30 6,892
Mandi
10-03-2017 16:15
nga Fierakja Shko tek postimi i fundit
1 296
BARAT
26-02-2017 04:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
21 3,794
Fshatari
24-02-2017 08:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 71
Mandi
20-02-2017 16:22
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
7 2,081
Fshatari
20-02-2017 04:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 684
Mandi
15-02-2017 22:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 142
LinuxoiD
11-01-2017 01:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 3,414
Altin Kocaqi
13-11-2016 06:08
nga Altin Kocaqi Shko tek postimi i fundit
82 8,531
ZET
20-10-2016 00:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 2,811
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
09-10-2016 14:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 6,044
Mandi
07-10-2016 01:21
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 433
Fshatari
22-09-2016 08:25
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
2 396
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
21-09-2016 22:29
nga invictus Shko tek postimi i fundit
561 47,953
Mandi
20-09-2016 18:46
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
3 576
Mandi
19-09-2016 14:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 387
Saura
16-09-2016 20:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 5,688
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 201 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur