Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 28,369
legjenda
27-07-2017 21:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 5,188
Aleandro
07-07-2017 21:25
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
16 734
Aleandro
09-06-2017 19:58
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 84
Mandi
22-05-2017 22:28
nga busavata Shko tek postimi i fundit
271 19,634
Aleandro
12-05-2017 17:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 62
Aleandro
06-05-2017 19:55
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
12 351
Aleandro
30-04-2017 17:52
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 61
Aleandro
30-04-2017 11:21
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 92
Mandi
27-04-2017 14:36
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
65 9,946
Mandi
22-04-2017 20:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
1 860
Orakulli
21-04-2017 17:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
15 3,151
Mano
21-04-2017 17:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 106
Mandi
20-04-2017 04:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 72
Regina
16-04-2017 13:50
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 1,742
Mandi
16-04-2017 13:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,120
fegi
15-02-2017 13:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 3,034
SERAFIM DILO
11-01-2017 00:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
34 10,343
Regina
27-12-2016 22:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,718
fegi
10-06-2016 10:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 1,603
fegi
06-06-2016 07:42
nga COB Shko tek postimi i fundit
13 10,549
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 87 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur