Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
daniel00
04-05-2014 09:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
1 2,130
 
daniel00
02-01-2014 00:52
nga ermal100 Shko tek postimi i fundit
2 1,619
 
daniel00
26-10-2012 19:42
nga Agj3nTi Shko tek postimi i fundit
3 1,746
 
daniel00
26-10-2012 14:50
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 1,646
 
daniel00
26-10-2012 13:02
nga ani Shko tek postimi i fundit
8 1,714
 
daniel00
26-10-2012 12:36
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 1,767
 
daniel00
26-10-2012 12:27
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
3 1,776
 
daniel00
26-10-2012 11:09
nga ani Shko tek postimi i fundit
2 1,420
 
daniel00
26-10-2012 11:01
nga ani Shko tek postimi i fundit
17 3,952
 
daniel00
26-10-2012 10:38
nga ani Shko tek postimi i fundit
8 2,090
 
daniel00
26-10-2012 10:04
nga ani Shko tek postimi i fundit
40 5,842
 
daniel00
09-10-2011 12:08
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 1,748
 
daniel00
30-04-2011 18:08
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 1,225
 
daniel00
30-04-2011 10:39
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 875
 
daniel00
30-04-2011 09:56
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 738
 
daniel00
29-04-2011 20:26
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 873
 
daniel00
29-04-2011 20:06
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 814
 
daniel00
29-04-2011 20:01
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 787
 
daniel00
29-04-2011 18:46
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 785
 
daniel00
29-04-2011 18:36
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 673
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 46 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur