Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
daniel00
29-04-2011 15:30
nga Fashion_girl Shko tek postimi i fundit
2 760
 
daniel00
29-04-2011 15:16
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 822
 
daniel00
29-04-2011 15:13
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 829
 
daniel00
29-04-2011 14:46
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 764
 
daniel00
29-04-2011 13:54
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 819
 
daniel00
29-04-2011 13:31
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 830
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 46 of 46 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur