Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mitologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Mandi
14-12-2016 00:25
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 312
LinuxoiD
29-09-2016 19:13
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
3 1,626
ZET
29-09-2016 11:03
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
10 1,477
Mandi
22-06-2016 23:46
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 325
Mandi
16-05-2016 16:48
nga Zana Shko tek postimi i fundit
1 866
Paion
16-05-2016 16:46
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
7 1,163
Mandi
08-05-2016 19:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
22 7,984
Paion
03-01-2016 14:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 836
Sirenat (Temė me shumė faqe 1 2)
DeuS
28-09-2015 14:37
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
21 10,705
Kulpra
03-09-2015 07:44
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 1,160
Mandi
24-06-2015 20:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 534
Hermes
04-05-2015 19:48
nga invictus Shko tek postimi i fundit
124 13,586
Eagleone
01-05-2015 17:53
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
6 1,056
BARAT
20-04-2015 13:01
nga Superman Shko tek postimi i fundit
3 1,103
Paion
05-12-2014 22:03
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 837
Paion
05-12-2014 14:08
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
4 1,918
Skydive
05-12-2014 06:15
nga Paion Shko tek postimi i fundit
8 4,042
Paion
05-12-2014 06:00
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 572
DeuS
16-11-2014 23:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 1,820
Mandi
21-09-2014 12:36
nga Hylltar Shko tek postimi i fundit
1 855
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 40 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur