Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Trojet
28-05-2016 00:49
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
81 6,789
Mandi
26-01-2017 01:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 423
Mandi
17-06-2016 16:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 3,387
Rita06
12-06-2016 04:32
nga COB Shko tek postimi i fundit
24 1,598
Mandi
09-06-2016 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 1,330
safinator
14-04-2016 11:13
nga safinator Shko tek postimi i fundit
38 4,169
Ylla
14-02-2016 11:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 791
Ylla
09-02-2016 11:18
nga Ylla Shko tek postimi i fundit
9 1,101
BARAT
31-01-2016 15:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 479
Trojet
10-12-2015 22:50
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
8 1,346
ZET
02-11-2015 00:05
nga BATO Shko tek postimi i fundit
30 2,384
Skerdilaidas
28-10-2015 12:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 3,459
Sondazh
Trojet
29-09-2015 19:40
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
9 2,029
Mandi
28-09-2015 15:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 4,016
Trojet
28-07-2015 11:10
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
3 1,064
Skerdilaidas
06-01-2015 05:00
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
200 19,981
Herr Abubu
02-01-2015 04:01
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
6 1,336
Skerdilaidas
30-12-2014 01:23
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
6 1,375
Skerdilaidas
30-12-2014 01:17
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
33 4,308
Skerdilaidas
18-12-2014 10:19
nga Leo Shko tek postimi i fundit
8 2,435
Skerdilaidas
14-12-2014 17:04
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
20 2,992
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 27 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur