Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
45 1,279

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-08-2017 01:40
nga Megian Shko tek postimi i fundit
462 46,270
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
12-03-2016 12:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
114 25,235
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 67,618
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 71,686
Unhappy
Mandi
17-08-2017 04:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
282 19,140
Linda
17-08-2017 04:00
nga Megian Shko tek postimi i fundit
113 7,944
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
17-08-2017 03:51
nga Megian Shko tek postimi i fundit
258 21,836
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
17-08-2017 03:48
nga Megian Shko tek postimi i fundit
109 5,708
3d1
17-08-2017 03:39
nga Megian Shko tek postimi i fundit
5 109
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
17-08-2017 03:37
nga Megian Shko tek postimi i fundit
786 42,919
Fehmikaciu
16-08-2017 21:08
nga Selena- Shko tek postimi i fundit
414 11,208
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
15-08-2017 01:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
290 7,336
endrraime
14-08-2017 12:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 533
Leaf
11-08-2017 21:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 190
Endless
08-08-2017 14:57
nga Anita Shko tek postimi i fundit
55 1,841
Leaf
07-08-2017 20:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 5,505
Clive Owen
06-08-2017 12:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
21 271
 
Tema ėshtė lėvizur: Qfar eshte dashuria...part 2.
SystemA
- - -
Fehmikaciu
03-08-2017 18:36
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
73 1,474
Poeti
01-08-2017 17:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
113 3,649
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Skydive
01-08-2017 09:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
62 3,583
Onyx
23-07-2017 01:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 197
Anita
22-07-2017 21:15
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
3 85
SmiLey
22-07-2017 21:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 1,072
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 288 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur