Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
nga Mano
17-04-2017 16:13 Shko tek postimi i fundit
202 3,757
nga Damastion
26-04-2017 17:08 Shko tek postimi i fundit
82 1,245
nga Si1ri
28-09-2016 09:54 Shko tek postimi i fundit
7 171
41 335
29 686
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
25-04-2017 01:06
nga busavata Shko tek postimi i fundit
279 26,309
New
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
20-04-2017 20:48
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
372 37,967
Mandi
17-04-2017 19:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
386 49,819
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-04-2017 00:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
68 25,348
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 16,003
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
14-12-2016 00:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
20 8,990
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 3,032
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
21-09-2016 22:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
551 42,417
ZET
08-09-2016 15:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 20,138
Albpelasgian
30-06-2016 13:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
20 3,166
Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
22-06-2016 23:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
27 13,828
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
04-12-2015 17:06
nga klavio Shko tek postimi i fundit
528 70,678
Mandi
25-04-2017 19:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 32
Fshatari
25-04-2017 16:10
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 20
Aleandro
25-04-2017 16:03
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 16
Aleandro
25-04-2017 15:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
17 143
Mano
24-04-2017 23:31
nga Mano Shko tek postimi i fundit
161 2,157
Fshatari
24-04-2017 22:31
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
52 514
Mandi
24-04-2017 21:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 89
Mano
24-04-2017 20:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
0 29
Mandi
24-04-2017 03:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 92
Mandi
24-04-2017 03:39
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 107
BARAT
22-04-2017 22:50
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
15 282
Fshatari
22-04-2017 10:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 60
Mano
22-04-2017 10:13
nga drague Shko tek postimi i fundit
160 10,749
Mandi
17-04-2017 21:25
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
1 163
Mano
17-04-2017 19:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
84 3,912
Mandi
16-04-2017 12:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 577
CERMENIKASI
12-04-2017 21:15
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
4 87
Gi de Masha
11-04-2017 20:12
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
2 75
iDeA
11-04-2017 19:39
nga Mano Shko tek postimi i fundit
140 6,716
Mandi
06-04-2017 15:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 174
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 777 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur