Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga murik
09-02-2018 20:32 Shko tek postimi i fundit
223 3,947
95 1,788
nga par
20-02-2018 13:24 Shko tek postimi i fundit
10 233
nga Sopoti
02-02-2018 10:26 Shko tek postimi i fundit
50 368
35 917
nga Gon!
19-04-2017 14:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
27-01-2018 23:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
589 63,098
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
12-01-2018 18:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
411 58,301
 
Mandi
03-01-2018 23:22
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
390 62,445
 
ZET
16-12-2017 04:07
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
129 29,185
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
08-12-2017 09:51
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
286 37,197
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
04-12-2017 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
24 12,154
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-11-2017 23:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 17,175
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-09-2017 12:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 33,258
 
Albpelasgian
19-07-2017 11:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,053
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 90,237
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 23,555
 
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,498
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ZET
11-10-2016 12:41
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 1,156
 
drague
10-10-2016 10:54
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
1 558
 
Mandi
04-10-2016 01:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 540
 
Mandi
03-10-2016 23:03
nga H2SO4 Shko tek postimi i fundit
6 1,165
 
Mandi
03-10-2016 15:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 489
 
rrėqebull
02-10-2016 18:12
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
6 1,254
 
Mandi
01-10-2016 19:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 425
 
CR7
21-09-2016 23:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 1,198
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-09-2016 15:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 2,339
 
BARAT
16-09-2016 15:51
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 404
 
Mandi
12-09-2016 00:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
12 1,702
 
Mandi
06-09-2016 15:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 736
 
Mandi
20-08-2016 20:56
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 2,098
 
Zėu_s
16-08-2016 08:41
nga Universal Shko tek postimi i fundit
24 8,322
 
Mano
11-08-2016 23:04
nga Mano Shko tek postimi i fundit
12 1,520
 
Mandi
06-08-2016 16:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 351
 
Mandi
01-08-2016 10:20
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
3 667
 
Altin Kocaqi
28-07-2016 17:53
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
24 2,162
 
Gon!
18-07-2016 11:53
nga Zana Shko tek postimi i fundit
1 578
 
BARAT
17-07-2016 19:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
12 10,224
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 868 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur