Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
230 4,027
nga Mollos
24-04-2018 22:49 Shko tek postimi i fundit
95 1,464
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
nga Hawk
15-05-2018 13:32 Shko tek postimi i fundit
37 1,043
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
20-05-2018 19:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
135 32,691
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
15-05-2018 16:50
nga ZET Shko tek postimi i fundit
594 70,668
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
05-05-2018 10:59
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
39 18,565
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-05-2018 09:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
288 42,260
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 17:33
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
447 68,307
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 13,114
 
Mandi
18-04-2018 21:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
453 69,117
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 36,346
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,818
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 97,011
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 26,887
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,955
 
Kastrioti1443
17-04-2018 17:31
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 100
 
Kastrioti1443
16-04-2018 23:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
60 1,540
 
Atdhetari
15-04-2018 14:00
nga ZET Shko tek postimi i fundit
56 10,590
 
BARAT
14-04-2018 00:45
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 73
 
Mandi
13-04-2018 17:01
nga ZET Shko tek postimi i fundit
79 9,802
 
Mandi
12-04-2018 22:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 39
 
Mandi
10-04-2018 21:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
20 3,401
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
10-04-2018 07:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 93
 
Aleandro
08-04-2018 16:52
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 137
 
cool_shqype
25-03-2018 22:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 304
 
juke
19-03-2018 11:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
367 17,500
 
Mandi
17-03-2018 18:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 1,641
 
Mandi
17-03-2018 18:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 88
 
Mandi
17-03-2018 18:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 85
 
cool_shqype
12-03-2018 13:57
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 173
 
juke
10-03-2018 14:45
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 102
 
Mandi
09-03-2018 00:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
35 8,433
 
juke
08-03-2018 15:57
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 127
 
Mandi
04-03-2018 18:19
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 174
 
Mandi
03-03-2018 00:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 106
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 900 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur