Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
nga Fshatari
22-06-2017 06:27 Shko tek postimi i fundit
206 3,839
nga Marya
28-06-2017 06:43 Shko tek postimi i fundit
88 1,425
8 198
nga murik
22-06-2017 02:33 Shko tek postimi i fundit
44 349
28-06-2017 19:47 Shko tek postimi i fundit
30 716
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
27-06-2017 23:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
551 46,285
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
27-06-2017 23:39
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
21 9,541
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-06-2017 00:11
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
69 27,028
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
16-06-2017 12:20
nga Meshule Shko tek postimi i fundit
28 14,636
Mandi
15-06-2017 12:24
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
388 52,296
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
539 76,159
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
19-05-2017 11:28
nga Socio Shko tek postimi i fundit
282 28,598
New
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
06-05-2017 14:08
nga invictus Shko tek postimi i fundit
401 41,968
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 17,554
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 3,519
ZET
08-09-2016 15:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 21,659
Albpelasgian
30-06-2016 13:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
20 3,578
Mandi
03-04-2017 18:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 88
busavata
01-04-2017 18:52
nga Mano Shko tek postimi i fundit
106 25,912
New
Mano
30-03-2017 14:51
nga Mano Shko tek postimi i fundit
68 2,668
Fshatari
26-03-2017 17:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 121
Mandi
18-03-2017 00:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 87
Fshatari
15-03-2017 18:46
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
4 188
Mandi
15-03-2017 17:52
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 317
Mano
07-03-2017 08:25
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
26 622
BARAT
06-03-2017 05:25
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
21 2,903
Capitalius
03-03-2017 21:51
nga Capitalius Shko tek postimi i fundit
0 164
Mano
01-03-2017 15:57
nga Zana Shko tek postimi i fundit
11 320
Mandi
26-02-2017 04:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 867
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. land
24-02-2017 19:10
nga BATO Shko tek postimi i fundit
18 6,171
Mandi
19-02-2017 04:27
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 257
Mandi
17-02-2017 20:11
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
45 1,477
Mandi
15-02-2017 22:09
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
12 8,690
Mandi
12-02-2017 04:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 297
BARAT
10-02-2017 19:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 355
Mandi
08-02-2017 05:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 544
Mandi
08-02-2017 05:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 5,291
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 792 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur