Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga ZET
22-04-2018 20:25 Shko tek postimi i fundit
229 3,992
nga ZET
23-04-2018 03:43 Shko tek postimi i fundit
95 1,463
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
nga ZET
23-04-2018 13:39 Shko tek postimi i fundit
50 378
nga Elian70
10-04-2018 00:58 Shko tek postimi i fundit
37 1,016
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 17:33
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
447 65,592
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,838
 
ZET
21-04-2018 02:18
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
132 31,555
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
18-04-2018 21:34
nga Viking Shko tek postimi i fundit
38 18,051
 
Mandi
18-04-2018 21:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
453 67,355
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 35,330
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
06-04-2018 08:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
287 40,641
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
27-01-2018 22:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
589 68,022
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,593
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 95,001
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 25,879
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,824
 
Brari
05-12-2012 14:45
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
9 1,375
 
Misty-Blue
03-12-2012 14:42
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
1 692
 
busavata
30-11-2012 04:55
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
2 1,184
 
daniel00
25-11-2012 13:31
nga POKO Shko tek postimi i fundit
21 5,910
 
baaroar
24-11-2012 18:31
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
129 11,257
 
Brari
24-11-2012 07:15
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 448
 
Skydive
23-11-2012 10:05
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
15 717
 
Brari
22-11-2012 18:18
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 406
 
ZET
22-11-2012 01:20
nga land Shko tek postimi i fundit
4 741
 
Brari
19-11-2012 09:28
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
1 1,468
 
Brari
19-11-2012 07:45
nga Brari Shko tek postimi i fundit
3 2,657
 
Ganimet
17-11-2012 18:38
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
5 8,170
 
BARAT
17-11-2012 01:57
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
1 918
 
Mandi
10-11-2012 10:31
nga Socio Shko tek postimi i fundit
3 626
 
Rex
09-11-2012 20:41
nga Dardan.Ks Shko tek postimi i fundit
9 1,414
 
fegi
07-11-2012 19:52
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
36 8,052
 
Brari
05-11-2012 02:32
nga Brari Shko tek postimi i fundit
6 1,029
 
Brari
04-11-2012 06:39
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
10 1,943
 
Brari
01-11-2012 23:56
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 721
 
Brari
31-10-2012 13:29
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 650
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 741 to 760 of 892 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur