Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
231 4,034
nga Socio
29-05-2018 14:10 Shko tek postimi i fundit
96 1,482
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
38 1,056
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
13-06-2018 23:24
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
142 34,455
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
12-06-2018 14:19
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
680 77,523
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-06-2018 11:40
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
41 19,293
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
07-06-2018 07:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
595 73,476
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-05-2018 09:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
288 44,183
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 17:33
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
447 71,581
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 13,475
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 37,421
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 6,115
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 99,159
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 28,095
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 6,153
 
Mandi
17-02-2018 20:00
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 232
 
juke
17-02-2018 16:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
10 371
 
Aleandro
17-02-2018 16:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 121
 
Mano
16-02-2018 14:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 323
 
Dredhza
11-02-2018 19:24
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
2 175
 
cool_shqype
10-02-2018 16:47
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
19 488
 
Aleandro
09-02-2018 19:10
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
32 1,363
 
Aleandro
08-02-2018 19:41
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 119
 
Mano
07-02-2018 10:20
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
84 12,343
 
Akhmoss
06-02-2018 22:40
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
21 2,242
 
Mandi
04-02-2018 21:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 216
 
Hawk
01-02-2018 05:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 7,890
 
Aleandro
28-01-2018 10:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
24 608
 
Aleandro
27-01-2018 21:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 129
 
Aleandro
27-01-2018 19:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
117 2,481
 
Dardan.Ks
26-01-2018 05:27
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 19,710
 
Mandi
25-01-2018 22:12
nga Rex Shko tek postimi i fundit
5 1,439
 
Dardan.Ks
25-01-2018 03:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 2,333
 
Alkoma
20-01-2018 23:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 115
 
Onyx
18-01-2018 14:43
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
80 1,722
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 909 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur