Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 19,981
 
Ragnar
17-08-2018 22:12
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
30 661
 
Kastrioti1443
17-08-2018 04:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
18 228
 
Kastrioti1443
14-08-2018 11:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
127 2,619
 
ZET
12-08-2018 03:01
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 76
 
Beu_Shpata
11-08-2018 22:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
29 376
 
Mandi
09-08-2018 12:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 847
 
juanito02
08-08-2018 12:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 765
 
Llapi
08-08-2018 04:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
61 34,006
 
Mandi
08-08-2018 04:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 1,900
 
Alkoma
08-08-2018 04:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 373
 
Mandi
08-08-2018 04:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
7 695
 
COB
08-08-2018 04:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 435
 
isha Ag, Dem
08-08-2018 03:42
nga murik Shko tek postimi i fundit
68 4,372
 
fritz-
08-08-2018 03:19
nga murik Shko tek postimi i fundit
49 838
 
Mandi
08-08-2018 03:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
29 861
 
cool_shqype
07-08-2018 08:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 475
 
daniel00
07-08-2018 03:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
15 397
 
par
03-08-2018 14:24
nga par Shko tek postimi i fundit
10 514
 
cool_shqype
02-08-2018 20:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 286
 
cool_shqype
02-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 255
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 998 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur