Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 456

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 30,818
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 21,491
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 7,574
 
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 12,153
 
illyrianboyful
17-10-2018 21:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 6,313
 
Gi de Masha
10-10-2018 22:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
250 20,917
 
Elian70
09-10-2018 07:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 100
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
06-10-2018 13:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
729 88,850
 
Mandi
05-10-2018 23:20
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
120 13,375
 
murik
05-10-2018 08:43
nga edlin Shko tek postimi i fundit
47 758
 
drague
18-09-2018 01:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
14 4,180
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
18-09-2018 00:44
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
417 42,833
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
17-09-2018 21:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
80 3,456
 
BLEDI_SH
13-09-2018 05:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 1,306
 
Fshatari
12-09-2018 06:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
71 8,744
 
Albpelasgian
12-09-2018 05:12
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
19 5,925
 
Dredhza
28-08-2018 20:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
15 569
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 20,108
 
Dredhza
08-08-2018 08:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 166
 
Gi de Masha
05-08-2018 20:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 15,511
 
lonely_lion
22-07-2018 12:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 275
 
lonely_lion
22-07-2018 12:25
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 98
 
lonely_lion
22-07-2018 11:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 102
Post
Viti5
19-06-2018 10:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 670
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 202 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur