Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryeplaku
07-10-2018 12:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
36 13,065
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 31,701
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 12:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 56,130
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 18,442
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 48,436
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
12-03-2015 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 32,549
 
Fshatari
17-10-2018 15:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 285
 
Gi de Masha
16-10-2018 08:34
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
176 30,424
 
Saura
15-10-2018 19:59
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
507 116,037
 
Gi de Masha
05-10-2018 05:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
46 7,528
 
rrėqebull
21-09-2018 21:31
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
55 5,183
 
Gi de Masha
22-08-2018 22:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 1,856
 
Askushi
22-08-2018 12:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 4,025
 
lonely_lion
28-06-2018 10:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 375
 
BLEDI_SH
02-06-2018 21:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 2,779
 
DeuS
30-05-2018 22:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 15,467
 
Rex
20-05-2018 19:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 3,643
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 20:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 14,755
Post
Senorita
08-05-2018 11:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 10,815
 
Gi de Masha
20-03-2018 17:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
23 1,088
 
juke
19-03-2018 13:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 1,294
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 14:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 23,155
 
juke
02-03-2018 06:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
6 855
 
Dredhza
22-01-2018 19:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
14 3,066
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 18:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 47,916
 
legjenda
12-07-2017 21:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 460
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 77 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur