Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Artet Figurative Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Artet Figurative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Skydive
27-07-2018 19:49
nga Socio Shko tek postimi i fundit
51 8,029
 
busavata
24-01-2018 13:46
nga busavata Shko tek postimi i fundit
21 6,310
 
Fshatari
18-09-2016 04:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,061
Talking
Robbery
25-11-2015 12:02
nga holluwoodundead Shko tek postimi i fundit
17 5,734
 
Robbery
09-08-2015 18:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
99 11,534
 
Nova_Design
12-08-2014 01:11
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 2,118
 
yllbardh
23-07-2014 09:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
3 2,316
 
Loreal
21-06-2014 11:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 8,604
 
daniel00
08-12-2013 13:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
7 2,976
 
Robbery
22-11-2013 23:01
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
0 1,764
 
YOKO
28-09-2013 09:57
nga Persona Shko tek postimi i fundit
24 9,608
 
Skydive
23-04-2013 12:21
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
72 17,344
 
Askushi
28-09-2012 15:58
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 7,504
Post
SEa
05-02-2011 20:12
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 2,369
 
Beaute
13-07-2010 10:27
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
1 3,134
 
PuffetiNa
12-05-2010 07:21
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
9 6,335
 
Firewall
27-03-2010 15:01
nga Lela Shko tek postimi i fundit
7 4,077
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 17 of 17 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur