Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
87 3,194
34 634
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga 3d1
19-10-2018 18:09 Shko tek postimi i fundit
27 367

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 47,655
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
19-10-2018 19:10
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
413 8,055
 
Fshatari
07-10-2018 19:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
10 324
 
Mandi
02-10-2018 16:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
18 1,173
Thumbs down
ricky_ch
30-09-2018 12:33
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
10 442
 
Fshatari
22-09-2018 14:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
55 1,175
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
19-09-2018 18:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
186 27,383
 
Mandi
18-08-2018 09:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
53 2,618
 
edlin
30-07-2018 15:07
nga Gishti Shko tek postimi i fundit
17 832
 
Orion DYRRAHU
28-07-2018 12:56
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 260
 
Fshatari
19-07-2018 18:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 153
 
Rrjeti
07-07-2018 03:32
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
3 404
 
invictus
20-06-2018 01:34
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
2 315
 
Mandi
07-06-2018 20:22
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
8 1,330
 
Mandi
05-06-2018 22:00
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
4 810
 
Mandi
05-06-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,182
 
cool_shqype
25-05-2018 20:15
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
2 451
 
Fshatari
02-05-2018 13:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 647
 
Mandi
02-05-2018 11:49
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 692
 
Mandi
02-05-2018 10:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
51 5,280
 
Regina
02-05-2018 10:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
20 2,121
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 254 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur