Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Performer
21-10-2018 21:21 Shko tek postimi i fundit
27 170
Vetėm barcaleta
nga Elian70
27-09-2018 20:05 Shko tek postimi i fundit
96 1,839

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
26-09-2018 11:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 10,668
 
Beu_Shpata
21-10-2018 13:22
nga edlin Shko tek postimi i fundit
149 2,733
 
Ragnar
16-10-2018 18:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
81 3,752
 
BLEDI_SH
11-10-2018 17:54
nga Regina Shko tek postimi i fundit
226 30,536
 
Elian70
11-10-2018 00:56
nga Adea Shko tek postimi i fundit
30 643
Talking
Jeta
09-10-2018 18:56
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
108 9,532
 
Elian70
07-10-2018 23:20
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
36 675
 
ODEON
07-10-2018 20:06
nga drague Shko tek postimi i fundit
69 4,146
 
Fshatari
02-10-2018 13:57
nga AAO Shko tek postimi i fundit
8 219
 
busavata
26-09-2018 21:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
222 24,392
 
Beu_Shpata
26-09-2018 12:48
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
54 3,374
 
Elian70
24-09-2018 17:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
67 1,514
 
Fshatari
- - -
 
drague
12-09-2018 13:35
nga AAO Shko tek postimi i fundit
22 4,118
 
Elian70
01-09-2018 17:50
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
26 606
 
Elian70
22-08-2018 06:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
66 1,280
 
Esther
20-08-2018 16:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
614 26,035
 
Elian70
18-08-2018 17:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
104 2,156
 
Elian70
23-07-2018 20:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 798
 
Fshatari
20-07-2018 18:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 144
 
Frank
08-07-2018 09:36
nga Frank Shko tek postimi i fundit
2 239
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 217 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur