Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
19-05-2018 13:07
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
686 33,633
 
Jolene
23-05-2018 16:41
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
941 18,009
 
Si Bora
23-05-2018 16:32
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
600 10,182
 
Onyx
23-05-2018 16:27
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
241 2,574
 
zirconium
23-05-2018 16:12
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
669 9,355
 
Gi de Masha
23-05-2018 15:50
nga Frank Shko tek postimi i fundit
542 5,955
 
Onyx
23-05-2018 14:43
nga Lea Shko tek postimi i fundit
42 699
 
Rexhina
23-05-2018 14:34
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
392 7,958
 
Viking
23-05-2018 14:32
nga Frank Shko tek postimi i fundit
793 6,449
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Onyx
23-05-2018 13:01
nga Marya Shko tek postimi i fundit
899 17,630
 
Gi de Masha
23-05-2018 09:16
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
1,023 14,519
 
Just myself
23-05-2018 07:44
nga Frank Shko tek postimi i fundit
979 49,054
 
Rexhina
21-05-2018 12:40
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
174 3,402
 
Gi de Masha
20-05-2018 16:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
457 17,300
 
Onyx
19-05-2018 20:36
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
64 1,030
 
Gi de Masha
19-05-2018 19:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
571 25,764
 
Onyx
18-05-2018 16:02
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
284 4,374
 
Eden
16-05-2018 16:54
nga Socio Shko tek postimi i fundit
1,004 8,683
 
Onyx
16-05-2018 07:30
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
16 305
 
Eden
15-05-2018 23:12
nga Lea Shko tek postimi i fundit
24 406
 
Eden
15-05-2018 16:26
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,062 13,252
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 583 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur