Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Jeta
17-10-2018 14:41
nga Adea Shko tek postimi i fundit
36 7,834
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 3,856
 
Alkoma
08-08-2018 08:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
77 25,930
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 48,490
 
Alkoma
05-11-2016 14:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 16,050
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 10,138
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,367
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 2,577
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,243
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 265
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 756
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 36,601
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 3,074
 
Mandi
07-05-2018 09:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 242
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 2,699
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 1,246
 
daniel00
05-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 1,790
 
Gon!
05-05-2018 10:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,462
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
05-05-2018 09:45
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
46 8,588
 
Gon!
05-05-2018 09:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
61 8,698
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
05-05-2018 07:36
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 3,588
Sondazh
Alkoma
05-05-2018 07:11
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
240 29,338
 
Alkoma
29-04-2018 12:42
nga r00t Shko tek postimi i fundit
14 2,533
 
Alkoma
27-04-2018 13:29
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
6 1,330
 
Mandi
26-04-2018 19:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 4,890
 
Mandi
26-04-2018 11:49
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 460
 
Erdhi Dimri
26-04-2018 10:18
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 457
 
Mandi
26-04-2018 10:07
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 481
 
Duaje Siveten
26-04-2018 08:33
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 1,071
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 212 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur