Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 19,890
 
Kastrioti1443
15-08-2018 20:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 99
 
Kastrioti1443
14-08-2018 11:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
127 2,571
 
ZET
12-08-2018 03:01
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 70
 
Beu_Shpata
11-08-2018 22:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
29 363
 
Mandi
09-08-2018 12:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 832
 
juanito02
08-08-2018 12:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 757
 
Ragnar
08-08-2018 07:39
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
14 448
 
Llapi
08-08-2018 04:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
61 33,934
 
Mandi
08-08-2018 04:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 1,893
 
Alkoma
08-08-2018 04:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 368
 
Mandi
08-08-2018 04:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
7 688
 
COB
08-08-2018 04:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 426
 
isha Ag, Dem
08-08-2018 03:42
nga murik Shko tek postimi i fundit
68 4,351
 
fritz-
08-08-2018 03:19
nga murik Shko tek postimi i fundit
49 817
 
Mandi
08-08-2018 03:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
29 844
 
cool_shqype
07-08-2018 08:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 465
 
daniel00
07-08-2018 03:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
15 392
 
par
03-08-2018 14:24
nga par Shko tek postimi i fundit
10 508
 
cool_shqype
02-08-2018 20:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 278
 
cool_shqype
02-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 244
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 998 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur