Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
12-08-2018 17:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
95 18,536
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 3,313
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 9,653
 
Mandi
15-10-2018 16:06
nga Venom Shko tek postimi i fundit
44 810
 
cool_shqype
13-10-2018 01:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
13 295
 
Gi de Masha
07-10-2018 23:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
36 1,034
 
Beu_Shpata
07-10-2018 19:44
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
52 751
 
Mandi
05-10-2018 15:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 1,033
 
Mandi
05-10-2018 05:17
nga par Shko tek postimi i fundit
9 305
 
Fshatari
01-10-2018 15:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 138
 
Kastrioti1443
30-09-2018 07:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
64 1,518
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
29-09-2018 19:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 60
 
cool_shqype
27-09-2018 15:39
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
76 1,084
 
cool_shqype
25-09-2018 01:44
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 154
 
Fshatari
20-09-2018 15:04
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 256
 
Kastrioti1443
15-09-2018 21:23
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
31 947
 
Gi de Masha
13-09-2018 16:17
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 271
 
cool_shqype
13-09-2018 14:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 70
 
Mandi
13-09-2018 03:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 484
 
Kastrioti1443
11-09-2018 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
13 357
 
Mandi
10-09-2018 10:12
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
22 538
 
Mandi
07-09-2018 18:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 261
 
Mandi
04-09-2018 12:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
127 2,185
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 832 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur