Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 21:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Arena Kombėtare! (Temė me shumė faqe 1 2 3)
{A_N_G_E_L_69}
18-10-2018 08:18
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
41 2,770
 
{A_N_G_E_L_69}
15-10-2018 14:30
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
47 2,289
 
Llapi
19-10-2018 19:14
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
36 2,681
 
{A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 19:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 86
 
{A_N_G_E_L_69}
16-10-2018 09:20
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
293 24,630
 
Gi de Masha
12-10-2018 12:32
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 121
 
AAO
11-10-2018 14:47
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
60 8,903
 
{A_N_G_E_L_69}
08-10-2018 19:45
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
25 843
 
Rex
07-10-2018 02:27
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
388 33,805
 
AAO
30-09-2018 23:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 401
 
{A_N_G_E_L_69}
24-09-2018 17:46
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
42 1,182
 
par
22-09-2018 17:10
nga par Shko tek postimi i fundit
2 110
 
Ragnar
31-07-2018 11:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 197
 
busavata
28-06-2018 12:53
nga busavata Shko tek postimi i fundit
2 341
 
Fshatari
27-06-2018 17:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 167
 
Fshatari
21-06-2018 18:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 184
 
Onyx
12-06-2018 03:20
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 554
 
{A_N_G_E_L_69}
03-06-2018 19:10
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
997 67,111
 
Rex
03-06-2018 10:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 233
 
Fshatari
26-04-2018 17:05
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 520
 
cool_shqype
24-04-2018 09:03
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
8 369
 
Fshatari
06-04-2018 16:06
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 433
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 188 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur