Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
14-10-2018 19:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
126 40,286
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
13-10-2018 16:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
470 75,776
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 20:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 95,193
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 95,302
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
17-10-2018 15:51
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
879 37,087
 
tipi engjellor
17-10-2018 15:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
141 6,642
Talking
Ragnar
16-10-2018 18:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
60 5,215
 
Elian70
15-10-2018 16:02
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
14 389
 
Esther
15-10-2018 10:48
nga Adea Shko tek postimi i fundit
33 4,383
 
Fehmikaciu
15-10-2018 00:01
nga Adea Shko tek postimi i fundit
96 12,092
 
Eden
14-10-2018 18:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
131 3,405
 
cool_shqype
11-10-2018 18:56
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
197 16,626
 
Emanuelaela
- - -
 
Onyx
09-10-2018 08:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
81 1,688
 
Mandi
07-10-2018 20:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
45 4,837
 
Onyx
07-10-2018 19:33
nga Adea Shko tek postimi i fundit
41 1,250
 
Onyx
07-10-2018 19:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
76 2,125
 
Mbinjeriu
25-09-2018 19:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
83 4,916
 
Onyx
20-09-2018 06:25
nga Venom Shko tek postimi i fundit
10 615
 
Elian70
19-09-2018 19:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 608
 
cool_shqype
28-08-2018 15:07
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 126
 
Gi de Masha
23-08-2018 00:07
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
35 2,274
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
15-08-2018 11:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
582 57,698
 
Ragnar
12-08-2018 13:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
367 16,045
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 336 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur