Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
03-08-2018 08:14
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
793 44,736
 
Akrepi
14-08-2018 09:26
nga edlin Shko tek postimi i fundit
466 7,020
 
Eden
14-08-2018 09:20
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
945 10,657
 
Eden
14-08-2018 07:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
260 4,449
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
14-08-2018 06:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
954 21,719
 
Just myself
14-08-2018 01:27
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
997 52,982
 
Socio
13-08-2018 22:02
nga drague Shko tek postimi i fundit
398 8,187
 
Venom
13-08-2018 15:59
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
272 3,742
 
Eden
12-08-2018 20:44
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
39 880
 
{A_N_G_E_L_69}
12-08-2018 17:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
202 2,871
 
Rexhina
12-08-2018 16:08
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
255 4,786
 
isha Ag, Dem
12-08-2018 06:03
nga Venom Shko tek postimi i fundit
210 14,254
 
isha Ag, Dem
11-08-2018 23:28
nga isha Ag, Dem Shko tek postimi i fundit
621 31,167
 
Akrepi
11-08-2018 19:53
nga Eden Shko tek postimi i fundit
919 9,462
 
Rexhina
10-08-2018 20:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
27 301
 
isha Ag, Dem
10-08-2018 20:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 1,864
 
Rexhina
10-08-2018 16:07
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
219 11,019
 
isha Ag, Dem
10-08-2018 09:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 848
 
Rexhina
09-08-2018 20:39
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
448 7,973
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
07-08-2018 10:37
nga Eden Shko tek postimi i fundit
412 8,239
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. isha Ag, Dem
07-08-2018 08:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
308 14,226
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 614 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur