Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Algert
05-11-2014 19:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 1,760
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 14:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 1,723
 
alexmorco
25-08-2018 10:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
2 390
 
ChocolatE_DiamonD
02-02-2018 21:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
7 4,284
 
Fshatari
10-12-2017 12:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 706
 
lonely_lion
27-10-2017 20:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 674
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 12:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 11,218
 
Hoxy
15-09-2016 21:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 1,241
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
06-09-2016 21:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
10 3,433
Arrow
Robbery
03-06-2016 18:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
23 5,119
 
Gjeraldina
12-08-2015 23:07
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 1,456
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
30-07-2015 14:47
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
20 4,090
 
gurax
22-06-2015 10:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 2,061
 
inc-seo
24-04-2015 20:13
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 1,430
 
inc-seo
23-04-2015 18:26
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 839
 
inc-seo
22-04-2015 21:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 1,005
 
Forum-Al
21-02-2015 09:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 1,630
Post
Algert
07-11-2014 16:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 1,627
Post
Algert
06-11-2014 16:09
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
11 2,499
 
SiL3nT
25-10-2013 19:15
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
9 3,394
 
gurax
28-09-2013 16:46
nga gurax Shko tek postimi i fundit
0 1,002
 
Mandi
15-07-2013 11:12
nga OsoKuka Shko tek postimi i fundit
2 1,829
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 87 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur