Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 25,461
 
SystemA
18-07-2018 21:09
nga Rex Shko tek postimi i fundit
35 1,302
Sondazh
J-W
18-07-2018 19:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 11,099
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 3,800
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 9,088
Sondazh
Beaute
18-07-2018 19:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 7,373
Sondazh
Urban
18-07-2018 19:03
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
72 6,893
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 18:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 3,789
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-06-2018 16:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
235 8,041
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 20:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 4,838
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
16-03-2018 22:14
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
121 12,389
Sondazh
Beaute
10-03-2018 15:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 136,203
 
cool_shqype
07-02-2018 22:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 2,380
Sondazh
4x4
21-01-2018 01:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 39,334
Sondazh
daniel00
30-12-2017 13:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 14,144
Sondazh
Romina
19-12-2017 22:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 22,086
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 08:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 33,796
 
Elian70
14-09-2017 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 3,576
Sondazh
4x4
12-08-2017 21:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
333 32,652
Sondazh
Edvin83
26-07-2017 11:22
nga par Shko tek postimi i fundit
131 5,200
Sondazh
Beaute
25-07-2017 22:15
nga Baardy_ Shko tek postimi i fundit
204 20,505
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur