Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Chanel
24-05-2016 15:38
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
120 16,860
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
19-11-2014 17:12
nga Mano Shko tek postimi i fundit
78 13,171
J-W
20-03-2011 16:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 4,561
Exclamation
J-W
20-09-2010 23:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 1,989
J-W
20-09-2010 22:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 1,960
Mano
14-12-2017 19:57
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
57 6,856
Edvin83
02-11-2017 22:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
149 6,981
Edvin83
09-08-2017 21:17
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
28 795
Post
Eno
08-08-2017 20:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 1,414
XhaGradeci
03-08-2017 08:50
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
25 3,229
Scion
01-08-2017 11:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 2,105
drague
24-04-2017 17:39
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
400 36,584
Aleandro
18-03-2017 20:58
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
27 2,110
J-W
24-09-2016 17:44
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
11 4,385
Paion
21-08-2016 13:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 2,741
Mandi
18-08-2016 10:27
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
69 4,991
Post
Eno
14-08-2016 16:44
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 1,091
darwin
08-08-2016 03:31
nga Eno Shko tek postimi i fundit
2 1,076
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. DeuS
16-05-2016 11:53
nga COB Shko tek postimi i fundit
166 15,254
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. darwin
29-10-2015 17:32
nga darwin Shko tek postimi i fundit
8 2,410
J-W
26-09-2015 17:17
nga J-W Shko tek postimi i fundit
46 9,813
J-W
25-09-2015 16:29
nga J-W Shko tek postimi i fundit
43 6,711
Fshatari
21-08-2015 00:33
nga Mano Shko tek postimi i fundit
58 5,263
thirsty
09-07-2015 18:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,155
lind
30-03-2015 09:23
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
17 2,932
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 59 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur