Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga SystemA
13-12-2017 18:37 Shko tek postimi i fundit
380 7,296
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
06-09-2017 06:15 Shko tek postimi i fundit
86 3,146
nga Marya
29-11-2017 08:46 Shko tek postimi i fundit
34 627
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga mia@
18-11-2017 01:15 Shko tek postimi i fundit
24 314
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga kanina
10-12-2017 14:56 Shko tek postimi i fundit
314 11,028
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Hawk
11-12-2017 18:21 Shko tek postimi i fundit
372 5,463
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
22 616

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur