Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
10-05-2017 18:39
nga par Shko tek postimi i fundit
94 13,392
 
CR7
25-02-2018 15:37
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
12 169
 
Mandi
24-02-2018 21:00
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
263 8,572
 
Anita
24-02-2018 18:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
37 461
 
cool_shqype
24-02-2018 17:43
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 64
 
Mandi
23-02-2018 21:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
144 2,225
 
Onyx
22-02-2018 17:11
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 60
 
edlin
20-02-2018 22:47
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 212
 
cool_shqype
18-02-2018 23:12
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
11 237
 
Tema ėshtė lėvizur: 10 vjet shtet - Pavarėsi
Gi de Masha
- - -
 
cool_shqype
14-02-2018 19:57
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
2 71
 
par
- - -
 
cool_shqype
12-02-2018 22:37
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 204
 
Gi de Masha
09-02-2018 22:55
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 137
 
pirro
07-02-2018 09:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 52
 
cool_shqype
05-02-2018 21:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 241
 
Mandi
04-02-2018 22:59
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 137
 
cool_shqype
03-02-2018 19:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
5 160
 
par
01-02-2018 16:14
nga par Shko tek postimi i fundit
8 154
 
Gi de Masha
31-01-2018 00:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 329
 
par
30-01-2018 02:14
nga Jessi1999 Shko tek postimi i fundit
227 6,579
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 905 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur